Nový knihařský e-shop

Na jaře 2024 konečně spatřil světlo světa dlouho plánovaný knihařský e-shop. Pracovali jsme na něm několik měsíců vedle běžné zakázkové práce. Přestože jsme si nechali pomoct odborníky na stavbu e-shopů, bylo to a stále je velmi zdlouhavé. 

Hlavní myšlenkou bylo vytvořit pro zákazníky místo, kde se v klidu seznámí s vlastnostmi jednotlivých výrobků, jako je např. výběr potahového materiálu, nabízené velikosti a způsoby provedení, u kronik například který druh je vhodný pro jaký účel využití. Zákazníci se mohou rozhodovat o výběru barev a také zjistit, jaké jsou možnosti ražby nápisů. Prostřednictvím blogu budeme zákazníky seznamovat s procesem výroby, s výhodami a omezeními, která tradiční řemeslná výroba nabízí, ale také pomůžeme s výběrem i s následnou péčí o zakoupené výrobky.

E-shop zdaleka není hotový, cílem je přidávat nejžádanější produkty ze zakázkové výroby, které je možné tímto způsobem nabízet. Jsou to především věnovací a obřadní desky, kondolenční knihy, knihy hostů, různé deníky, následně také online objednávání diplomových prací. 

V této chvíli je e-shop nicméně zaměřený na kroniky. Nabízíme zde kroniky pro vlepování fotografií, kroniky pro ruční psaní, betelné kroniky s pérovým hřbetem a brzy přibudou kroniky pro vkládání vytištěných papírů. Všechny druhy jsou nabízeny v různých provedeních.

Některé kroniky máme již skladem a jen na ně vyrazíme váš text či logo. Většinu ovšem vyrábíme na objednávku s různou dobou dodání - v závislosti na typu a náročnosti kroniky, a také na výrobní kapacitě dílny.

E-shop zdaleka není hotový. Stále doplňujeme nejen produkty a kategorie, ale také fotografie, popisy a vychytáváme nesrovnalosti.

Samozřejmě vám ohledně výběru rádi poradíme telefonicky nebo e-mailem. Stačí nás kontaktovat.

Těšíme se na spolupráci!

Jitka Balážová

Majitelka knihařské dílny